Haber
AK Parti Dijital Sistemle Oy Vermeyi Kolaylaştırıyor
![](https://seydisehir-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/ak-parti-dijital-sistemle-oy-vermeyi-kolaylastiriyor-CZcjBkdn.webp)
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: Bu dijital sistem sayesinde başkasının yerine oy vermeyi adeta minimuma indirmiş oluyoruz. Geçersiz oy neredeyse yok. Bugün aday başvurularını dijital ortamda almaya başladık. 3 ton kağıt israfının önüne geçeceğiz. 19 Kasım’da yapılacak dijital trend anketinde 3 ton kağıt israfının önüne geçilecek. İtirazlar ve şikayetler dijital ortamda da alınacaktır. Bu sayede seçim tasarısının doğaya kesilmemesine katkı sağlıyoruz.